Szukasz dobrego, sprawdzonego tłumacza przysięgłego z Zabrza? Firma Argus świadczy usługi z zakresu tłumaczenia angielskiego już od 2002 r., kiedy to została wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Realizuje tłumaczenia na angielski zarówno pisemne, jak i ustne. Tłumacz w Zabrzu działa nie tylko na terenie tego miasta – współpracuje również z wieloma instytucjami z różnych miast w całej Polsce, m.in. Warszawy, Poznania, Gdańska czy Częstochowy.

Tłumacz Zabrze – profesjonalne usługi

Dzięki swoim kwalifikacjom uzyskanym po ukończeniu studiów na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego, tłumaczka nie tylko pomaga klientom w przekładaniu różnych dokumentów, ale również zapewnia pomoc podczas rozmów oraz poświadcza dokumenty. W jakich sprawach może pomóc nam to biuro tłumaczeń w Zabrzu? Możemy tu nie tylko przetłumaczyć różne dokumenty urzędowe, takie jak np. akty urodzenia, ślubu, zgonu, ale także dokumenty wydane przez banki, faktury, umowy handlowe, akty notarialne, dokumenty związane z edukacją, np. dyplomy czy suplementy do dyplomów, a także dokumenty medyczne, np. szpitalne karty wypisowe zwolnienia lekarskie oraz dokumenty wydawane przez sądy czy dotyczące rejestracji pojazdów.

Postaw na najwyższą jakość tłumaczeń

Jeśli nie zależy nam na tłumaczeniu przysięgłym, a jedynie zwykłym, biuro również chętnie podejmie się przekładu z języka polskiego na język angielski z zakresu medycyny czy farmacji, prawa, marketingu i reklamy, literatury, stron internetowych, ochrony środowiska, księgowości czy prawa.

Każde tłumaczenie wykonywane jest z należytą starannością. Wiele z nich wymaga wiedzy z zakresu profesjonalnej terminologii, dlatego przy tego typu zleceniach, w razie potrzeby, biuro konsultuje niezbędne kwestie ze specjalistami z danej dziedziny. To bardzo ważne, aby tłumaczenie zostało zrealizowane w jak najkrótszym czasie – tłumacz w Zabrzu wszystkie zamówienia wykonuje szybko, terminowo, w uzgodnionym z klientem terminie.

Zapoznaj się z cennikiem i dokładną ofertą firmy. Powierz swoje dokumenty doświadczonemu tłumaczowi przysięgłemu, który z zaangażowaniem zrealizuje Twoje zlecenie.