Dzień dobry Państwu. Tu tłumacz przysięgły języka angielskiego, działający między innym w Sosnowcu. Tłumaczenia przysięgłe wykonuje dla Państwa osobiście magister Małgorzata Borowska. I jeśli szukacie Państwo sprawdzonego biura tłumaczeń, to jesteście w dobrym miejscu. Zapraszam do poznania mojej oferty.

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego: konkretne usługi z mojej oferty – Sosnowiec

Świadczone przez mnie usługi obejmują tłumaczenia pisemne. Tłumaczenia przysięgłe wykonuję z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na język angielski. Poniżej znajdziecie Państwo zakres tematyczny tłumaczeń, w których mam zawodowe doświadczenie.

Samochód

Moje biuro tłumaczeń zrealizuje zlecenia na przetłumaczenie umowy zakupu pojazdu, tłumaczę również dowody rejestracyjne. Wykonuję także tłumaczenia techniczne dotyczące samochodów.

Sąd

Tłumaczenia dokumentów w najróżniejszych sprawach sądowych. Przetłumaczę wnioski, wyroki, pozwy, odwołania i każdy inny dokument wymagany do załatwienia Państwa sprawy.

Biznes

Umowy, statuty spółki, akty notarialne, faktury, zapytania ofertowe to jeszcze nie wszystko. Mogę także przetłumaczyć ofertę, cennik usług i produktów, maile lub reklamy, a także inne teksty na potrzeby przedsiębiorstwa.

Bank

Tłumaczenia rachunków, wyciągów bankowych itp.

Urząd

Tłumaczenia aktów stanu cywilnego, pism instytucji rządowych i wielu innych dokumentów.

Edukacja

Tłumaczenia dyplomów, świadectw, programów nauczania itd.

Medycyna

Tłumaczenie kart szpitalnych, wypisów, zwolnień lekarskich, skierowań, recept, wyników konsultacji i badań.

Literatura

Zajmuję się również przekładem utworów literackich.

Biuro tłumaczeń z prawdziwym rozumieniem klientów – Sosnowiec

Profesjonalna obsługa w przypadku usługi, którą świadczą tłumacze, to nie tylko terminowość, tłumaczenie od słowa do słowa i zgodnie z oryginałem. Owszem, tłumacz przysięgły ma obowiązek być punktualnym i precyzyjnym.

Jednak ponadto tłumacz powinien mieć wyczucie języków, z którymi pracuje, co do najmniejszych szczegółów, tak, aby w przypadku kilku możliwości przetłumaczenia treści wybrać tę właściwą, zgodną z intencjami autora.

Po angielsku We invite you znaczy zapraszamy. Ale w określonych kontekstach możemy powiedzieć zapraszamy inaczej i będzie to bardziej odpowiednie. Zawsze dążę do tego, aby przede wszystkim porozumieć się z klientem, żeby pomóc mu porozumieć się z innymi w obcym języku.

Twój personalny tłumacz: Sosnowiec na wyższym poziomie komunikacji międzynarodowej

Myślę, że już dobrze się poznaliśmy i możemy przejść na Ty”, z zachowaniem do siebie szacunku i w pełnym poczuciu bezpieczeństwa. Takie doprecyzowanie wiele tłumaczy, nieprawdaż? Znam to doskonale i naprawdę bardzo mi osobiście zależy, aby informacje, które tłumaczę dla swoich klientów, zostały precyzyjnie zrozumiane przez odbiorcę.

Dlatego śledzę najnowsze trendy zarówno w branży tłumaczy, jak i w tematach z mojej oferty. Bo języki się zmieniają – razem z ludźmi. Język angielski nie jest dzisiaj taki sam, jak przed 20 laty. A więc i tłumacze powinni nieustannie aktualizować swój angielski. Zajmuję się tym zawodowo od ponad 25 lat i stale doskonalę swoją wiedzę.

Sosnowiec może liczyć na mnie w sprawie porozumienia się z przedstawicielami innego państwa.

Napisz mi, czego potrzebujesz, na adres: argusmborowska@gmail.com.

Nie masz czasu, żeby napisać maila? Nic nie szkodzi, zadzwoń pod numer: +48 607 040 216.

Zamówienia on-line można składać przez cały tydzień. Moje dni robocze i wolne planuję, dopasowując się do potrzeb klientów.

Pytania i odpowiedzi – Sosnowiec

Czy moje biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego, francuskiego lub innych języków?

Na liście tłumaczy przysięgłych jestem wpisana tylko z językiem angielskim. Więc z żadnych innych języków nie mam prawa wykonać tłumaczeń uwierzytelnionych. Pomimo, że znam również język francuski, to jednak zawodowo tłumaczenie powinien wykonać tłumacz przysięgły języka francuskiego.

Czy faktyczną lokalizacją mojego biura jest Sosnowiec?

Moje biuro tłumaczeń jest zarejestrowane w gminie Poczesnej. Odległość Sosnowiec – Poczesna to około 55 km. Dokładny adres to ul. Górnicza 8, Kolonia Borek, 42-262 Poczesna. Dokumenty można również złożyć w firmie Fonex w Częstochowie: ul. Wręczycka 13/15, 42-202 (Częstochowa – Sosnowiec – 75 km)

Istnieje także możliwość dostarczenia dokumentów drogą elektroniczną. W dzisiejszych czasach jest to powszechnie stosowane, nie trzeba tracić czasu i paliwa na osobiste dostarczenie dokumentów do tłumaczenia. Wystarczy przesłać skany mailem, ja również odsyłam skany tłumaczenia przysięgłego, a oryginały pocztą lub kurierem

Czy moje biuro tłumaczeń ma biuro obsługi klienta w miejscowości Sosnowiec?

Jedyny tłumacz przysięgły, który pracuje w moim biurze, to ja, Małgorzata Borowska. Jest to biuro tłumaczeń w jednej osobie, tak że biuro obsługi klienta to też ja, i wszystkie pytania w sprawie skorzystania z moich usług można kierować do mnie bezpośrednio.

Czy Sosnowiec ma innych tłumaczy przysięgłych?

Zgodnie z danymi Ministerstwa Sprawiedliwości w Sosnowcu jest zarejestrowanych kilkadziesiąt tłumaczy, wśród nich najwięcej tłumaczy języka angielskiego, ale, na przykład, jest tylko jeden tłumacz języka węgierskiego, podobnie jak języka niderlandzkiego i serbskiego. A więc Sosnowiec może wybierać spośród licznych ofert.

Czy tłumacz oferuje wypełnianie wniosków lub ankiet po angielsku?

Jeśli jest potrzeba przetłumaczenia czegoś spoza mojej oferty, to zawsze rozpatruję takie zlecenie indywidualnie. Mogę podjąć się wykonania takiego zadania i później rozszerzyć też w tym zakresie swoją oficjalną ofertę.